Укр
Рус

Код товару: AR_3025076
Brizoll — це не просто бренд чавунного посуду, а відродження цілої культури користування чавунним посудом, як на професійній кухні, так і в кожному домі. Посуд Brizoll виробляється в Україні та наявний на ринку вже 5 років.
Висока якість, екологічність, оригінальний дизайн і досконалі пропорції геометричних параметрів нашої продукції, дали змогу за порівняно короткий час завоювати довіру покупців. Чавунний посуд створений для тих, хто піклується про якість свого життя!
Посуд Brizoll:
Гарне рівне вугільно-чорне 100% натуральне покриття — це запечена на поверхні посуду олія, яка захищає чавун від появи іржі та забезпечує чудовий антипригарний ефект! Тому чавунний посуд Brizoll не вимагає просмажування із сіллю! Це природне покриття стає тільки кращим після кожного приготування!
Більше не потрібно боятися, що буде пошкоджене покриття — можна сміливо користуватися будь-яким, навіть металевим приладдям. Новий посуд досить вимити, висушити й змастити олією, так само потрібно робити після кожного приготування їжі в ньому. Дивіться відеоінструкцію з догляду за чавунним посудом. Переваги чавуну можна перераховувати нескінченно, а ось що дійсно заслуговує на окрему увагу — це смак страв, приготованих у такому посуді, він унікальний! Завдяки рівномірному прогріванню всієї поверхні сковороди створюється ефект приготування в печі. Страва, після вимкнення плити, ще довго тушкується й насичується ароматами.
Справжня господиня у своєму арсеналі має мати каструлю — це класичний посуд для тушкування! Найкраще для цього підійде чавунна каструля Brizoll, тому що вона відповідає всім стандартам якості, не має тефлонового покриття, а вдосконалений процес виробництва супроводжується запіканням посуду в натуральній олії, після чого вона набуває відповідних антипригарних властивостей, які впродовж експлуатації тільки ростуть. Їжа, приготована в такій каструлі — дієтична, поживна та має досконалий смак.
Чавунна каструля Brizoll є ідеальним варіантом для прихильників тушкованих страв, оскільки саме завдяки грубим стінкам, їжа тушкується, як у печі, зберігаючи все смакове багатство та корисні властивості продуктів!
| Форма | кругла |
| Об'єм | 4 л |
| Діаметр | 24 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | чавун |
| Матеріал ручки | чавун |
| Кришка | кришка відсутня |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.9 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 10 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | дві ручки |
| Товщина дна | 3.8 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 152 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00