Укр
Рус

Код товару: AR_3014820
Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 — некерований настільний комутатор PoE з 8 х порти PoE 10/100 Мбіт/с. Він забезпечує 8 портів Ethernet х 10/100 Мбіт/с,1 х 1000 M SFP і 1 х 10/100/1000 Мбіт/с вихідний порт. Продукт оснащений двома типами режимів передачі (Extend Mode On/ OFF). Червоний порт підтримує IEEE802.3bt і стандарт Hi-PoE. Максимальна споживана потужність 90 Вт. Також підтримує сторожовий таймер PoE, щоб уникнути ручного обслуговування та обслуговування пристрою перезапуску, який може реалізувати інтелектуальне керування та зменшити вартість.
Особливості:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 96 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab (1000BASE-T), IEEE 802.3at (PoE+), IEEE 802.3x, IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3u (100BASE-TX) |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість Uplinks портів | 1 x GE RJ-45, 1 x SFP |
| Комутаційна здатність | 5.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 8х 10/100Мбіт/с, 1 x SFP |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 4.17 Mpps |
| Ширина | 240 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 709 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00