Укр
Рус

Код товару: AR_3014787
керований 3-го рівня, в стійку, Портів - 56, SFP+, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Комутація - 336 Гбіт/с, Робота - від -20˚ до 60˚ C, Ш - 443 мм, Г - 297 мм, В - 44 мм, 1x100FX, 48x10/100/1000TX, 4хSFP+
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 56 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість 100FX портів | 1x100FX |
| Комутаційна здатність | 336 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | SFP+, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -20˚ до 60˚ C |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 443 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
29 585 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00