Укр
Рус

Код товару: AR_3014758
Tenda S105 — це настільний комутатор, спеціально призначений для дому, офісів, гуртожитків. 5 х 10/100 портів автоузгодження з повною дуплексною швидкістю до 200 Мбіт/с забезпечують швидкий доступ до мережі.
Конструкція дає змогу легко встановити пристрій. Незалежно від того, наскільки ви технологічно підковані або досвідчені, S105 дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. Завдяки надкомпактній конструкції виріб також підтримує настільні та настінні кріплення, тому ви можете розмістити комутатор у будь-якому місці, як вам хочеться, а також зможете легко переміщати пристрій.
Сумісність із комп'ютером, принтером, інтелектуальними телевізорами, NAS, смарт-ігровою консоллю, IP-камерами. Tenda S105 дає змогу максимально використовувати можливості вашої домашньої мережі.
Економічний комутатор для дому
Якщо ви маєте невеликий або домашній бізнес, то хочете отримати задоволення від серфінгу або шукаєте інноваційний спосіб додавання в мережу більшої кількості портів Ethernet, Tenda S105 може задовольнити всі ваші потреби, щоб легко розширити вашу мережу. Крім того, це також чудовий перемикач SOHO.
Plug and play
Мережа доступна після під'єднання Ethernet-кабелю відразу. Незалежно від того, наскільки ви технологічно підковані або досвідчені, комутатор дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. Просто під'єднуєте дроти. Все.
Швидка мережа без втрати даних
Завдяки режиму зберігання та пересилання, автоматичного навчання MAC-адресами й автоматичного старіння, стандартних для всіх комутаторів будь-якого виробника, S105 може передавати дані на великі відстані без втрат, щоб забезпечити стабільну та швидко що раз більшу продуктивність мережі.
Nice and Small
S105 милий і маленький, і не займе багато місця на столі або підлозі. Користь компактного дизайну, у тому, що ви можете розмістити пристрій у будь-якому місці, як вам завгодно, і гнучко переміщати його. Виріб має кумедну текстуру на корпусі та своїм зовнішнім виглядом не зіпсує будь-який робочий стіл і навіть легко впишеться в домашній інтер'єр.
Особливості:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 22.3 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 1.59 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
472 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00