Укр
Рус

Код товару: AR_3014850
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Тайвань |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 31.7 мм |
| Глибина | 90.1 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
471 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00