Укр
Рус




Код товару: AR_3006208
Адаптер для кронштейна Brateck LCD-201R - це надійний і функціональний аксесуар, який розширює можливості використання вашого кронштейна для телевізора та монітору. LCD-201R виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує в свою чергу стійкість до навантажень і тривалий термін служби.
Основні характеристики:
| Призначення | для телевізора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 42.5", 43", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 54.6", 55", 32", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42" |
| VESA | 300 x 300, 400 x 400 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | чорний |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
273 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00