Укр
Рус




Код товару: AR_3006207
для телевізора, Тип - поворотний, мінімальна підтримувана діагональ - 13", максимальна підтримувана діагональ - 43", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200, Максимальне навантаження - 20 кг, Нахил - -15º ~ +5º, Поворот - -90º ~ +5º, відстань до стіни - 66-198 мм
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 16", 17", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 26", 42", 27", 42.5", 28.5", 29", 43", 30", 27.5", 18", 31.5", 25", 32", 13", 28", 14", 15", 38", 15.4", 15.6" |
| VESA | 100 x 100, 75 x 75, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 66-198 мм |
| Кут нахилу | -15º ~ +5º |
| Кут повороту | -90º ~ +5º |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
490 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00