Укр
Рус







Код товару: AR_3006188
Кріплення для телевізора TV02T підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23" - 43 " та вагою до 35 кг.
Стандарт кріплення (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 50 х 50 мм, 75 x 75 мм.
Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-02T можна розмістити телевізор, плазмову LED / LCD панель практично в будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.
Переваги кронштейна:
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Підтримувана діагональ | 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43", 27.5", 25", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 23", 23.6" |
| VESA | 100 x 100, 50 x 50, 75 x 75, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200, 100 x 150, 150 x 150 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань до стіни | 55 мм |
| Колір | чорний |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
458 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00