Укр
Рус



вага - 0.765 кг
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Підтримувана діагональ | 38", 35", 31", 37", 57", 39", 33", 39.5", 36", 40", 41", 40.5", 42", 42.5", 43", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 54.6", 55", 56", 58", 26", 59", 27", 28.5", 60", 29", 61", 63", 30", 27.5", 31.5", 53", 32", 54", 28", 44", 38.5", 62", 34" |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.765 кг |
| Колір | чорний |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 63" |
| Матеріал | метал |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
307 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00