Укр
Рус









Код товару: AR_3006210
Кріплення для телевізора SECTOR TV23T, є надійним та функціональним варіантом для настінного кріплення телевізорів. Завдяки його високоякісному виготовленню та ретельній конструкції, він забезпечує стабільне і безпечне закріплення телевізора з діагоналлю екрана від 23" до 43" дюймів.
Сумісний зі стандартами кріплення VESA від 100х100 мм до 200x200 мм і має максимальне навантаження до 30 кг.
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Підтримувана діагональ | 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43", 27.5", 25", 38", 31", 33", 36", 41", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 23", 23.6" |
| VESA | 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань до стіни | 100 - 378 мм |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | 12° ~ -12° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
575 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00