Укр
Рус





Код товару: AR_3005766
18 світлодіодів формують статичне ефектне підсвічування для надання стилю вашому комп'ютеру.
Вигнуті лопатіВигнуті лопаті вентилятора ефективно спрямовують потік повітря, збільшуючи тиск повітря та зменшуючи опір повітря для максимальної продуктивності.
Напівпрозорі лопаті вентилятора дозволяють оцінити красу RGB освітлення.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Максимальна швидкість обертання | 4000RPM |
| Тип роз'єму підключення | Molex |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 26.2 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00