Укр
Рус





Код товару: AR_3005620
Висока продуктивність та вражаючі ефекти
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed має оптимізовані лопаті вентилятора та крильчатку з підсвічуванням, високу продуктивність та тиху роботу.
Візуальний шедевр
Вентилятор, створений для шоу-систем
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed, безсумнівно, оновить вигляд будь-якого корпусу ПК завдяки вражаючому підсвічуванню. Особливо виграють від цього шоу-системи з акцентом на ARGB-підсвічуванні. Додайте кілька до своєї системи і запросіть друзів та родину милуватися вашою гордістю.
Вражаюче підсвічування
Безліч варіантів світіння
16 світлодіодів, розташованих всередині крильчатки Light Wings LX 120 мм PWM high-speed, підсвічують матові лопаті вентилятора. Це створює неперевершений візуальний вигляд і дає змогу виразити вашу творчість.
Для радіаторів СРО і кулерів
Оптимізації для високого повітряного тиску
Завдяки дуже високому тиску повітряного потоку до 2.51 мм/H2O, Light Wings LX 120 мм PWM high-speed є найкращим вибором для радіаторів СРО та кулерів. Дев'ять лопатів з оптимізованим повітряним потоком забезпечують достатній тиск повітря навіть для складних конфігурацій систем охолодження.
Інноваційна технологія
Зворотний зв'язок та контроль швидкості
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed має функцію зворотного зв'язку, яку можна порівняти з круїз-контролем в автомобілях. Швидкість обертання класичних вентиляторів знижується у разі збільшення опору повітря, наприклад, при роботі з решітками вентиляторів та радіаторами систем охолодження. Технологія зворотнього зв'язку постійно контролює швидкість обертання крильчатки і у разі необхідності збільшує її до заданого значення. В результаті Light Wings LX 120 мм PWM high-speed підтримує сталу задану швидкість обертання, незалежно від опору повітря.
Послідовне підключення
Один роз’єм для підключення усіх вентиляторів Light Wings LX
ARGB кабель має вхідний і вихідний роз’єми. Вхід можна використовувати для підключення вентилятора до материнської плати або до контролера ARGB, а наявність вихідного роз’єму дозволяє послідовно підключити інші вентилятори Light Wings LX.
Технологія Rifle Bearing
Тривалий термін служби Light Wings LX
Light Wings LX 120 мм PWM high-speed розрахований на тривалий термін служби. Завдяки перевіреному часом підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою термін експлуатації становить до 60 000 годин.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Максимальна швидкість обертання | 2100RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 30.9 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 135 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.8 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживана потужність | 5.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.45 А |
| Тиск | 2.51 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
961 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00