Укр
Рус

Код товару: AR_3005681
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - HDB (гідродинамічний), 2300RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, рівень шуму - 31.3 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 2300RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Рівень шуму | 31.3 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 62 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
267 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00