Укр
Рус




Код товару: AR_3005632
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 90 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 2200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, рівень шуму - 23.5 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Рівень шуму | 23.5 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 90 х 90 х 25 мм |
| Споживаний струм | 0.23 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
281 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00