Укр
Рус



Код товару: AR_3005709
Кулер для корпуса Deepcool XFAN 120 - це кулер, який використовується для охолодження корпусу ПК. Пристрій забезпечить надходження оптимального потоку повітря і порадує вас тихою роботою. Він виготовлений з високоякісного пластику. Сумісність з Intel LGA 1150/1155/1156 і LGA775. Низька швидкість обертання забезпечує тиху роботу.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 44.71 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 0.84 Вт |
| Споживаний струм | 0.07 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00