Укр
Рус








Код товару: AR_3005741
Gamemax FN14A-S5 — високопродуктивний 140-мм вентилятор ARGB з білою рамкою для охолодження корпусу ПК. Компонент підключається до 4-контактного роз'єму ШІМ материнської плати, а інтелектуальна технологія контролює швидкість при 600 ~ 1400 ± 10% об/хв відповідно до температури. Це забезпечує тиху роботу вентиляторів, максимальний рівень шуму якого становить лише 30 дБ.
Адресовані RGB-світлодіоди можна налаштовувати за допомогою пульта дистанційного керування ARGB. Є кілька режимів та швидкостей освітлення ARGB, що забезпечують барвисті світлові ефекти, дозволяючи створити практичну та красиву систему охолодження. Ви також зможете вмикати / вимикати світловий ефект вентилятора та перемикати сигнал ARGB-концентратора вентилятора на 5 В порт ARGB материнської плати за допомогою режиму синхронізації AURA Sync Mode.
Вентилятор вирізняється протиударною конструкцією. Рама вентилятора закріплена з обох боків за допомогою 8 штук амортизувальних гумових прокладок. Гумовий м'який матеріал має хороший амортизаційний ефект, що може зробити внутрішню роботу комп'ютерного корпусу стабільною та зменшити рівень шуму між вентилятором та корпусом комп'ютера.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальна швидкість обертання | 1400RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 43 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тиск | 1.83 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00