Укр
Рус








Код товару: AR_3005726
Вентилятор для охолодження "заліза" ПК від компанії Gamemax. Призначений для охолодження "начиння", шляхом видування гарячого повітря. Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою, яка знаходиться у двох колах, розміщених над кулером.
Під час активної роботи (а це 1200 обертів за хвилину), пристрій створює вібрацію. Для того, щоб вентилятор створював менше шуму, виробник оснастив його антивібраційними подушками.
Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка та лопаті виконані в білому кольорі. Підсвітка не тільки підсилює дизайн пристрою, але і виконує освітлювальну функцію, коли користувач працюватиме чи гратиме в темний час доби.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 24.6 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.8 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
373 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00