Укр
Рус



Код товару: AR_3005721
ID-Cooling FL-12025 — кулер для корпусу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Виріб дуже тихий, оскільки оснащений прогумованими вставками, які не дають вентилятору вібрувати під час активної роботи, а це 1250 об/хв.
До материнської плати підключається за допомогою конектора 3pin. Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику.
ID-Cooling FL-12025 буде стильно виглядати у корпусі з прозорою стінкою.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1250RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.20 A |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
277 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00