Укр
Рус



Код товару: AR_3005783
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 31 дБ
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | ARGB |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | антивібраційні кріплення, підтримка PWM, компактний корпус, довговічний підшипник |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 96 CFM |
| Розмір | 140 x 140 x 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100000 г |
| Споживана потужність | 2.95 Вт |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тиск | 2.95 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
647 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00