Укр
Рус




Код товару: AR_3005712
Кулер для корпуса Xilence XPF120.R.PWM (XF042)
Чорно-червоний вентилятор з функцією PWM від компанії Xilence. Вентилятор має відмінне співвідношення ціна / продуктивність і ефективно охолоджує ПК при низькому рівні шуму.
Xilence Casefan RedWing характеризується приємним рівнем шуму. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю.
Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніше компоненти і тим стабільніше робота комп'ютера.
Особливості кулера для корпуса: оптимальна робоча потужність в будь-якій ситуації. Підшипник рідинного ковзання. Для кращого потоку повітря оптимізовані лопаті. PWM контролер.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1000+/-10%RPM |
| Повітряний потік | 57.9 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
397 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00