Укр
Рус

Код товару: AR_3005497
2E Gaming Air Cool — надійне рішення для охолодження процесора. Завдяки передовим технологіям та високоякісним матеріалам цей кулер забезпечує ефективне розсіювання тепла та збереження оптимальної температури процесора під час роботи.
Ефективний 120-мм вентилятор на гідропідшипниках забезпечує потужний потік повітря, низький рівень шуму, стабільну роботу та довший термін служби. Алюмінієва поверхня радіатора зі спеціальним чорним покриттям із керамічними вкрапленнями підвищує ефективність охолодження та гарантує при цьому показник TDP 130W. Радіатор із чотирма 6 мм мідними тепловими трубками підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків.
Кулер має низький рівень шуму, що забезпечує тиху роботу комп'ютера. Це особливо важливо для тих, хто цінує тишу під час роботи або геймінгу і не хоче відриватися від роботи або розваг через шум вентилятора. А яскраве ARGB підсвічування додасть додатковий шар візуальної привабливості.
2E Gaming Air Cool ідеально підходить для геймерів та ентузіастів, які шукають надійний і стильний кулер для свого ПК, що забезпечує ефективне охолодження та привабливий зовнішній вигляд.
| Сокет | 1156, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, AM3+, AM3, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1366 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 138 |
| Вага | 448 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв, 800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 42.5 CFM, 21.5 CFM |
| Рівень шуму | 14.5 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin |
| Розмір (загальний) | 123 x 138 x 98 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
989 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00