Укр
Рус

Код товару: AR_3005489
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, 1366, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1900 об/хв, рівень шуму - 38.1 dB, Підсвічування - ARGB
| Сокет | 1151, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, 2011, 1366, 1156, 1200, 1700 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1900 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73.76 CFM |
| Рівень шуму | 38.1 dB |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 80000 год |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.41 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 450 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00