Укр
Рус






Код товару: AR_3005493
Для процесорів - INTEL, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1366, 1156, Максимальна частота обертів - 4600 об/хв, рівень шуму - 36 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 5 теплових труб
| Сокет | 1155, 1150, 1151, 1200, 1700, 1366, 1156, 1200, 1700, 1151 |
| Для процесорів | INTEL |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 48 |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 4600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 66 CFM |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin |
| Розмір (загальний) | 102 х 97 х 48 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.81 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 101 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00