Укр
Рус






Код товару: AR_3005544
Кулер для процесора Arctic Alpine 23 має широкий діапазон швидкостей з PWM-керуванням, що знижує рівень шуму до мінімуму і гарантує максимальну ефективність охолодження. Висока якість японського подвійного підшипника кочення забезпечує безперервну роботу в режимі 24/7 без шкоди для продуктивності.
| Сокет | AM4 |
| Для процесорів | AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 75 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 275 г |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 121 х 98.6 х 65 мм |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.06 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
506 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00