Укр
Рус










Код товару: AR_3005511
Універсальна процесорна система охолодження баштового типу, призначена для відведення тепла від будь-яких процесорів класу Mainstream та Performance виробництва Intel та AMD з тепловиділенням до 220 Вт. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який, напевно, буде цікавий користувачам, яких не влаштовує продуктивність та рівень шуму комплектних систем охолодження CPU.
Основою процесорного кулера Deepcool AG400 стала система з чотирьох мідних нікельованих U-подібних теплових трубок діаметром 6 мм, верхня частина яких має радіатор, що складається з алюмінієвих пластин товщиною 0,25 мм (відстань між пластинами 2 мм). Для покращення теплопередачі застосовано технологію прямого контакту шліфованої поверхні трубок із кришкою теплорозподільника CPU.
Алюмінієвий радіатор обдувається 120 мм вентилятором Deepcool AG400 з PWM-керуванням та довговічним гідродинамічним підшипником ковзання (Hydro Bearing). Швидкість його обертання може змінюватися від практично безшумних 500 об/хв до значних 2000 об/хв, при якій забезпечується вражаюча продуктивність до 2,1 м повітря в хвилину при високому статичному тиску (2,53 мм. вод. Ст). Кулер комплектується набором кріплень для монтажу на материнські плати з процесорними роз'ємами Intel LGA1700/1200/115X або AMD AM5/AM4/AM3(+) (тобто сумісний із абсолютною більшістю плат класу Mainstream та Performance).
| Сокет | 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1851, 1200, 1700 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 150 |
| Вага | 614 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.04 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.89 CFM |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 150 х 125 х 92 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.17 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.53 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 110 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00