Укр
Рус






Код товару: AR_3005468
Достигніть максимальної продуктивності вашого процесора шляхом значної охолоджувальної здатності кулера, що дозволяє встановити більш високу частоту. AK620 забезпечує більший повітряний потік та розсіювання до 260 Ватт теплової енергії для досягнення зниженої температури процесора під час роботи складних системних програм.
Прохолодний, тихий і потужнийДва вентилятори 120 c PWM та чудові гідродинамічні підшипники забезпечують малошумну роботу без втрати ефективності охолодження, ідеально балансуючи між рівнем шуму та продуктивністю.
Специфікація вентилятора
AK620 має повністю мідну, злегка опуклу основу з шістьма мідними тепловими трубками, які забезпечують покращені характеристики теплопередачі. Щільний матричний масив ребер у конструкції з двома радіаторами забезпечує найкращу ефективність охолодження для високопродуктивних систем.
Мульти-платформенна простотаКомплект металевих монтажних кронштейнів забезпечує надійний та простий процес встановлення на процесори Intel та AMD.
| Сокет | AM4, 2066, 1200, 1700, 2011-3, 2011, 1156, FM1, 1200, 1700, 1151, AM4, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1151 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1456 г |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1850 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 160 х 138 х 129 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.19 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 434 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00