Укр
Рус








Код товару: AR_3005543
Кулер для процесора Deepcool GAMMA ARCHER strong> укомплектований безліччю кріплень. 120 мм вентилятор підтримує баланс між шумом і повітряним потоком. Висока охолоджуюча здатність аж до 95 Вт. Легка установка без зняття материнської плати.
| Сокет | 1151, AM4, FM2, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1156, 775, FM1 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 301 г |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 54.25 CFM |
| Рівень шуму | 26.1 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 124 x 121 x 65.5 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 год |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
498 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00