Укр
Рус

Код товару: AR_3005521
Кулер ID-COOLING DK-03 призначена для обмежених за висотою корпусів і цей параметр у неї становить всього 63 міліметри. Технічно в кулері жодних хитрощів немає, він є варіацією на тему класичних коробкових кулерів із круглим алюмінієвим радіатором. Немає навіть мідної вставки, тож для охолодження потужних процесорів ця модель не дуже підходить, попри повну відповідність специфікаціям LGA 115x.
Комплектація: Кулер, кріплення до материнки, термопаста.
| Сокет | 1156, FM1, 1151, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1151 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Повітряний потік | 58.4 CFM |
| Рівень шуму | 26.4 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 63 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.58 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
386 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00