Укр
Рус






Код товару: AR_3005547
Як неважко здогадатися з назви, під брендом ID-Cooling виробляються системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення — від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, які охоче купують геймери та комп'ютерні ентузіасти. Також ID-Cooling є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що спеціалізуються на виробництві різноманітної обчислювальної техніки.
Бренд створила китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Певний час вона працювала над OEM-складанням системи охолодження, потім спробувала налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-Cooling були представлені порівняно недавно — у 2003 році. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності та привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало дуже цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. Віднедавна компанія почала також виробляти різні освітлювальні системи.
| Сокет | AM5, AM4 |
| Для процесорів | AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | RGB |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 60 |
| Вага | 400 г |
| Додатково | PWM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.50 CFM |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 60 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.85 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
678 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00