Укр
Рус












Код товару: AR_3005501
FROZN A400 — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 4 теплові трубки та один 92-міліметровий вентилятор з ШІМ, що забезпечує чудове розсіювання тепла від центрального процесора. Оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор.
Теплові трубки з прямим контактом поглинають тепло від ЦП і ефективно поширюють його на радіатор. Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах забезпечує краще розсіювання тепла. Також наявна можливість налаштувати швидкість вентилятора відповідно до потреб вашої системи, мінімізуючи шум або максимізуючи потік повітря.
Кулер виготовлений зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору, також має яскраву підсвітку ARGB, завдяки чому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. A400 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
| Сокет | 1155, 1150, 1151, 1200, 1700, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 123 |
| Вага | 580 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Рівень шуму | 25.8 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 123 x 93 x 78 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 523 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00