Укр
Рус












Код товару: AR_3005531
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-214-XT Plus, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А спеціально нахилена конструкція радіатора забезпечує чудову сумісність зі всіма материнськими платами.
Два вбудовані вентилятори розміром 120 мм забезпечують максимальний потік повітря для безпрецедентного охолодження. Попри те, що вентилятори розроблені для високої продуктивності, їх практично не чути на звичайних швидкостях. У тихому режимі максимальний рівень шуму становить лише 15,2 дБ(А), чому сприяють вдосконалені гідравлічні підшипники.
| Сокет | 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, 1200 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 150 |
| Вага | 650 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 150 x 124 x 98 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 036 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00