Укр
Рус












Код товару: AR_3005551
Jonsbo CR-1200E — процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Виріб має вентилятор із широкими лопатями, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 2000 обертів. Має яскраву підсвітку ARGB для гарного вигляду вашого ПК.
Підключається пристрій за допомогою конектора 3 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Підсвічування | RGB |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 128 |
| Вага | 350 г |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 36 CFM |
| Рівень шуму | 26.5 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin |
| Розмір (загальний) | 128 × 93 × 63 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
672 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00