Укр
Рус





Код товару: AR_3005564
Система охолодження центрального процесора CPU призначена для відведення тепла від центрального процесора комп'ютера. Дана модель відрізняється ефективним відведенням тепла за мінімального рівня шуму. Це досягається за рахунок опрацьованого дизайну радіатора, спеціальних «тихих» лопастів кулера.
| Сокет | 775, FM1, 1151, AM4, FM2, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1156 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 115 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 125 |
| Вага | 360 г |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.1 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48 CFM |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 125 х 117 х 84 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
529 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00