Укр
Рус










Код товару: AR_3005576
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 30.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB
| Сокет | 1155, 1150, 1152, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Підсвічування | ARGB |
| Країна виробник | Китай |
| Енергоспоживання вентиляторів | 4.2 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.1 CFM |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 122 x 76 x 158 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Струм споживання вентиляторами | 0.35 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.61 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
870 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00