Укр
Рус












Код товару: AR_3005467
Даний кулер має універсальну систему кріплень і широкий спектр сумісності для установки на практично всі сучасні сокети компаній Intel і AMD.
Діаметр кулера становить 120 мм, а спеціальної форми корпус вентилятора дозволяє створювати найкращий повітряний потік що дає можливість знизити швидкість обертання вентилятора до 1600 оборотів в хвилину. Завдяки цьому досягається ідеальний баланс між ефективністю охолодження і створюваним при цьому шумом.
Радіатор виконаний з алюмінію, що дозволяє відводити тепло максимально ефективно.
Цей кулер має значний ресурс напрацювання на відмову, що робить його вигідною пропозицією серед конкурентних аналогів в даному ціновому сегменті.
| Сокет | AM3, AM2, 1155, 1150, 1151, AM4, 1156, 775, 1151, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | Alloy Bearing |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Розмір (загальний) | н.д. |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00