Укр
Рус



Код товару: AR_3005464
Кулер для процесора Xilence I250PWM (XC032)
I250 PWM від Xilence, який відомий своїми безшумними компонентами і чудовим співвідношенням ціна / якість, забезпечує ефективне охолодження потужних процесорів своїм сильним повітряним потоком.
Червоний 92мм вентилятор оснащений гідродинамічним підшипником і PWM контролером, які роблять його особливо тихим. Кулер призначений для Core i7 / i5 / i3 і Pentium G9650. Задня панель забезпечує стабільне і надійне кріплення кулера.
| Сокет | 1155, 1150, 1151, 1156, 1151 |
| Для процесорів | INTEL |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 326 г |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 26.4 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 95 x 95 x 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
532 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00