Укр
Рус








Код товару: AR_3005536
діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, рівень шуму - 29 dB, роз'єми живлення - 4-pin
| Сокет | 1851, 1700, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 420 г |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 38.96 CFM |
| Покращення втулкової системи | Hydro Dynamic Bearing |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 95 x 75 x 135 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 025 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00