Укр
Рус




Код товару: AR_3004409
У комп'ютерних іграх важлива кожна деталь, включно з килимком.
Ігровий килимок Aula MP-WFFM необхідний для швидкого і плавного переміщення миші, а також для більш точного наведення цілі.
Каучукове покриття міцно фіксується на столі, а лицьова тканинна поверхня забезпечує контроль над рухом курсора.
Міцний виріб збереже свій первинний зовнішній вигляд на довгий час.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | speed |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 700 x 300 x 2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
336 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00