Укр
Рус







Код товару: AR_3004407
Ігрова поверхня MARVO G46 S спроєктована для тих, хто хоче отримати стильний зовнішній вигляд, функціональність і якість. Гладка, але при цьому щільна структура, дозволяє відмінно працювати мишкам з будь-яким типом сенсора і підходить для ігор розрахованих як на швидкість, так і на контроль (точність) руху. Велика основа дозволить комфортно розмістити на столі, а оброблені краї захистять від скочування і підняття.
Особливості:
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 1.5 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 300 х 230 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
238 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00