Укр
Рус

Код товару: AR_3004384
Килимок для миші з гелевою підтримкою зап'ястя Sandberg Gel Mousepad with Wrist Rest – аксесуар для користувачів, які цінують комфорт. Він запобігає надмірному вигину зап’ястя та забезпечує природне положення руки під час роботи, чим понижує ризик RSI.
Нековзка основа килимка міцно фіксує його на столі навіть під час швидких рухів мишкою.
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | з подушкою під зап'ястя |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 230 х 200 х 2 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
452 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00