Укр
Рус

Код товару: AR_3004410
Ігрова поверхня великого розміру XTRIKE ME MP-206 підходить для оптичних та лазерних мишок з будь-якою чутливістю та типом сенсора. Ігровий характер килимка підкреслює динамічний принт та зображення логотипу.
Ігрова поверхня виготовлена з міцної та гладкої тканини, що забезпечує високу швидкість переміщення миші та точне відстеження курсору.
Прогумована основа надійно фіксує ігрову поверхню XTRIKE ME MP-206 на столі та запобігає її зміщенню навіть під час найзапекліших онлайн змагань. Великий розмір дозволяє одночасно розмістити клавіатуру та мишку.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, Мікрофіброва тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 770 х 295 х 3 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
305 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00