Укр
Рус

Код товару: AR_3014112
Малобюджетний, надійний та функціональний ламінатор.
Рекомендації: для використання у офісах, копі-центрах.
Максимальний формат ламінування – 230 мм.
Індикатор готовності розігрів 3-5 хвилин.
Плавний важіль перемикання температури.
Працює з різною товщиною плівки від 60 до 250 мк.
Має функцію реверсу.
Можливість холодного ламінування, фольгування, фотографування.
Конструкція із 4 валами.
Металевий корпус.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для офісу |
| Формат | A4 |
| Метод нагрівання | зовнішній обігрів валів |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Вибір температури | перемикач |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | так |
| Розміри | 430 х 210 х 105 мм |
| Система подачі листків | 4 вали |
| Товщина плівки | 60 - 250 мкм |
| Час готовності | 3~5 хв |
| Швидкість ламінування | 410 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 063 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00