Укр
Рус

Код товару: AR_3014095
Ламинатор lamiMARK companion 230 (20253) - це новий багатофункціональний ламинатор української торгової марки lamiMARK. Це ламинатор формату А4 для ламінації плівками до 125мкн. Це персональна модель, в якій поєднані функції ламинатора і роликового різака. Роликовий різак дозволяє розрізати папір або заламінований матеріал трьома різними способами: прямо, вільний або зробити перфорацію. У комплекті з ламінатором йде округлювач кутів
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому |
| Формат | A4 |
| Потужність | 600 Вт |
| Метод нагрівання | зовнішній обігрів валів |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1,2 кг |
| Вибір температури | - |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 232 мм |
| Реверс | немає; є розжим валів |
| Розміри | 385 x 135 x 100 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Температурний контроль | - |
| Товщина плівки | 75~125 мкм |
| Час готовності | 3~5 хв |
| Швидкість ламінування | 260 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 631 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00