Укр
Рус

Код товару: AR_3014113
Ламінатор NEOR 8310 — це ваш простий та ефективний інструмент для збереження важливих паперів у ідеальному стані. Дитячі малюнки, сертифікати, фотографії, важливі інструкції чи меню — все це з часом зношується. Цей пристрій надійно “запаює” їх у міцну прозору плівку, створюючи захисний бар’єр.
Процес максимально простий: увімкніть ламінатор, дочекайтеся світлового сигналу готовності (всього 3-4 хвилини), помістіть документ у спеціальний пакет для ламінування та пропустіть через пристрій. Два нагрівальні вали рівномірно розподіляють тепло, забезпечуючи ідеально гладке покриття без бульбашок та зморшок. Ваші документи захищені від вологи, пилу, вицвітання та механічних пошкоджень.
| Тип | пакетний |
| Призначення | для дому |
| Формат | A4 |
| Потужність | 300 Вт |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Розміри | 330 х 110 х 65 мм |
| Система подачі листків | ручна |
| Товщина плівки | 80~125 мкм |
| Час готовності | 3~4 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00