Укр
Рус

Код товару: AR_3017205
Спеціальна високопотужна лампа LED-HP-50406/T140(P) служить для заміни звичайного освітлення у різних складських приміщеннях та виробничих комплексах зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку освітлювальних приладів і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Колірна температура – 6500К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 200 °, що дозволяє якісно висвітлити приміщення. Лампа має світловіддачу – 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку в лампі становить 4500Лм.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E40 |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 225 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 140 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 450 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 200° |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
505 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00