Укр
Рус

Код товару: AR_3017206
LED лампа EUROELECTRIC з датчиком руху A60-12W-E27-4000K — це інноваційне та енергоефективне рішення для автоматичного освітлення. Лампа потужністю 12 Вт ідеально підходить для використання в коридорах, під’їздах, гаражах або на сходах. Завдяки вбудованому датчику руху, вона автоматично вмикається при виявленні руху та вимикається, коли рух припиняється, що дозволяє економити електроенергію.
Лампа оснащена сутінковим датчиком. Завдяки цьому лампа розуміє який час доби та при достатньому рівні світла лампа не працює. Вбудований датчик руху здатний виявляти рух на дистанції до 5 метрів. Автотаймер на вимкнення спрацювує протягом – 30 секунд.
Нейтральне біле світло (4000K) забезпечує комфортне та природне освітлення, ідеальне для щоденного використання. Цоколь E27 дозволяє легко встановити лампу в будь-який стандартний патрон.
Ця лампа — ідеальне рішення для зручного та економічного освітлення з автоматичним управлінням.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 960 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 120 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 60 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
293 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00