До кінця акції 282 дніТелевізор Smart QNEDLG 50QNED86T6A з діагоналлю 50" (126 см), роздільною здатністю 4K Ultra HD (3840×2160) і передовим процесором α8 сьомого покоління з підтримкою штучного інтелекту подарує захоплюючу картинку з насиченими і яскравими кольорами та чіткою, точною деталі до вашого дому.
Загальний Модель 50QNED86T6A Тип пристрою Телевізор QNED Модельний рік 2024 рік Діагональ в дюймах/см 50"/126 см Діагональ в дюймах 50,0 ". Діагональ у см 126 см
Зображення (дисплей) Тип дисплея 4K QNED Роздільна здатність 4K Ultra HD (3840 x 2160) Тип підсвічування Edge Panel Частота оновлення 100 Гц рідний Розширений діапазон кольорів QNED Color Процесор зображення (обробка) Процесор α8 AI Покращення роздільної здатності зображення 4K (розширення AI) α8 AI Super Upscaling 4K AI Вибір жанру Так (SDR/HDR) ШІ Керування яскравістю Так HDR (розширений динамічний діапазон) HDR10 / HLG FILMMAKER MODE Так HFR (високий) Частота кадрів) 4K 120 кадрів/с (HDMI) Динамічне відображення тонів Так (Dynamic TOne Mapping Pro) Технологія локального затемнення Локальне затемнення Режим Motion Motion Pro Picture 10 режимів (Майстер персоналізованого зображення, Яскравий, Стандартний, APS (автоматичне збереження енергії), Кіно, Спорт , Гра, Режисер, (ISF) Експерт (світла кімната), (ISF) Експерт (темна кімната)) Сумісність з іграми FreeSync (AMD) Так Режим HGIG Так Оптимізатор гри Так (Інформаційна панель гри) ALLM (Режим автоматичної низької затримки) Так VRR (Змінна частота оновлення) Так Операційна система Smart TV (ОС) webOS 24 ThinQ Так Інтелектуальне розпізнавання голосу Так Magic Remote Так Amazon Alexa Так (вбудований) Підтримує Apple Airplay2 Так Додаток для смартфона Так (LG ThinQ) Веб-браузер Так Канали LG Так Мультиперегляд Так Сімейні налаштування Так Завжди готовий Так Сумісність з USB-камерою Так Звук Музика Потужність 20 Вт Акустична система 2.0-канальний динамік Напрямок вниз AI Sound α8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) Clear Voice Pro Так (автоматичне керування гучністю) AI Acoustic Tuning Так WiSA Ready Так (до 2.1-канального) LG Синхронізація звуку Так Режим звуку Спільний доступ Так Одночасний вихід звуку Так Bluetooth Surround Ready Так (двостороннє відтворення) Аудіокодек AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (див. посібник) Підключення Вихід HDMI 4x (підтримує 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 порти)) Simplink (HDMI CEC) Так HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 3) Вхід USB 2x (v 2.0) Wi-Fi Так (Wi- Fi 5) Bluetooth Так (версія 5.1) Ethernet 1x CI слот 1x радіочастотний вхід (антена/кабель) 2x цифровий аудіовихід (оптичний) 1x Доступність Високий контраст Так Відтінки сірого Так Інвертовані кольори Так Розміри та вага Розміри – телевізор без підставки (Ш x В x Д мм) 1123 x 652 x 29,7 Розміри – телевізор із підставкою (Ш x В x Д мм) 1123 x 721 x 260 Розміри – упаковка телевізора (Ш x В x Д мм) 1215 x 810 x 172 Розміри - підставка для телевізора (Ш x Д мм) 500 x 260 Вага телевізора - без підставки (кг) 13,0 Вага телевізора - з підставкою (кг) 16,8 Вага телевізора - упаковка (кг) 20,1 Настінне кріплення / VESA мм 200 х 200 Джерело живлення (Напруга, Гц) AC 100~240 В 50-60 Гц Очікування Менше 0,5 Вт Аксесуари в упаковці Пульт дистанційного керування Magic Remote MR24 Батареї Так (AA x 2x) Кабель живлення Так (знімний) Гарантія Гарантія 12 місяцівІнформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.