Укр
Рус

Код товару: AR_3015066
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор, 5G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 5764 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 6 ГГц |
| Тип антени | знімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | ASUS Router APP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3bz |
| Вага | 900 г |
| Висота | 101 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Захист інформації | планування часу, Безпечний перегляд, Індивідуальний розклад доступу до Інтернету, WPA3-Personal/Enterprise, Open System & OWE, Фільтр URL/Ключових слів, AiProtection Classic, МАС-фільтр, Гостьова мережа, інформаційний захист AiProtection, VPN, DNS-over-TLS, SSH, Блокування шкідливих сайтів, Two-Way IPS, AiProtection Pro, Виявлення та блокування інфікованих пристроїв, Фільтрування URL-адрес, Let's Encrypt, Фільтри веб-програм і застосунків |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 GB |
| Особливості | NAT Pass-Through, 4G / 5G Auto Mobile Tethering, Система зворотного зв’язку, H.323 Pass-Through, PPPoE Relay, Права доступу до спільної папки, Гостьова мережа, PPTP, RADIUS, Збереження та відновлення налаштувань, Рівнодоступність ефірного часу, Підтримка IPTV, L2TP passthrough, Універсальне формування променю, IPSec passthrough, Явне формування променю, 4096-QAM, PPTP passthrough, Сповіщення про підключення нового пристрою, DMZ, Login Captcha, Підтримка RTSP, Діагностика підключення, MU-MIMO, Автоматичне оновлення мікропрограми, З підтримкою технології AiMesh, Безпечне від’єднання диска, ASUS Router APP, Підтримка SIP, 3G/4G, Бездротовий планувальник, AiDisk, L2TP, FTP і Samba файловий сервер, Міжмережевий екран, Download Master, ASUSWRT, DDNS, Підтримка хмарної платформи AiCloud, Time Machine, медіа-сервер, Системний журнал, Підтримка DDNS, Wake on LAN (WOL), Засоби діагностики |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6, IPSec, NAT, IPsec, PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4 |
| Процесор | Quad-Core 2.0 GHz Broadcom BCM6765 |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, NAT, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 287 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 770 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00