Укр
Рус

Код товару: AR_3014942
2.4 ГГц
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, IPSec, NAT |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, захист від DDoS-атак, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 134 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 727 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00