Укр
Рус

Код товару: AR_3015013
Keenetic Starter
Інтернет-центр з Mesh Wi-Fi N300, 4-портовим Smart-комутатором та перемикачем режиму роутер/ретранслятор. Для підключення інтернета та IPTV по витій парі на тарифах до 100 Мбіт/с або коли потрібен ретранслятор для безшовної mesh Wi-Fi системи. Вміє те саме, що і всі інші моделі Keenetic, за винятком функцій USB-інтерфейса та дводіапазонного Wi-Fi. Тут є резервування інтернет, VPN-сервери/клієнти по усім протоколам, хмарне керування, VLAN'и, сегментація та безшовний роумінг, фільтрація контенту та батьківський контроль, гостьова мережа та розклад роботи.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3, 2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Вага | 132 г |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA3-PSK, WPA3-ENT |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Особливості | Батьківський контроль, IPTV support, Samba-сервер, Підтримка WPS, Підтримка Beamforming |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, NAT, IPoE, 802.1x |
| Процесор | MT7628N |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 107 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 373 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00